Mängijalitsents hooajaks 2010

Teadmiseks kõigile, et algselt jube enne eelmist hooaega välja reklaamitud tasuliste litsentside kord hakkab madalamates liigades kehtima järgmisest hooajast. Kõik eelmiseks hooajaks registreeritud mängijad pidid tegema mäletatavasti ka mängijalitsentsi avalduse. Nüüdsest hakkab asi ka reaalselt tööle..

“EJLi juhatus otsustas 14. novembril, et 2010. aastal on jalgpallurite litsentsid tasulised. Täiskasvanud jalgpalluri litsents maksab kõikides liigades 250 krooni, noorjalgpallurite (9 – 18 eluaastat) jalgpalluri litsents maksab 125 krooni, kuni 8-aastased lapsed saavad jalgpalluri litsentsi tasuta. Litsentsitasu eest tagab EJL meistrivõistluste korraldamise, mängijate registreerimise ja registri pidamise, jalgpallialase juriidilise kaitse, tulemuste edastamise, protokollide kontrollimise ja sisestamise, meistrivõistluste haldamise ja kohtunike määramise (välja arvatud teatud noorteliigad).

2010. aastal on litsentsi tasud järgmised:
1991 ja varem sündinud = 250 krooni

1992 – 2002 sündinud = 125 krooni
2003 ja hiljem sündinud = tasuta

Olemasoleva jalgpalluri litsentsi pikendamiseks tuleb minna internetis EJLi koduleheküljele www.jalgpall.ee ning avada rubriigis E-POOD alamlõik MÄNGIJA LITSENTS. Avanenud taotlusel tuleb täita kõik väljad ning teostada vastav makse pangalingi kaudu. Pärast makse sooritamist pikeneb Teie jalgpalluri litsents automaatselt kuni 31.12.2010.
Kui interneti teel pole võimalik mängijal litsentsi pikendada, palume pöörduda EJL-i võistluste osakonna poole, et vastav toiming teha koha peal eelnevalt kokkulepitud ajal.

EJL saadab ka 2010. aastal kõikidele litsentseeritud jalgpalluritele koju tasuta jalgpalliajakirja JALKA. 2010. aasta jaanuari kuu JALKA saadetakse veel kõikidele jalgpalluritele, kelle litsents kehtis 31. detsembrini 2009. Alates veebruarist on vajalik juba uue litsentsi olemasolu. Kui Teie aadress on muutunud, tuleb sellest teatada EJL-i sekretäri e-posti aadressil sekretar@jalgpall.ee või numbril 6279960. Kui Te ei soovi ajakirja, tuleb panna väljale “Ma ei soovi Jalka tellimust” linnuke.

Seni litsentseerimata jalgpalluritel tuleb saata EJL võistluste osakonda Jalgpalluri litsentsi avaldus (blanketi leiab järgnevalt lingilt http://jalgpall-ee.sn13.zone.eu/docs/Jalgpalluri Litsentsi Avaldus.doc) koos 3×4 cm foto ja litsentsitasu maksmist tõendava dokumendi koopiaga.

Jalgpalluri litsents on vajalik osalemiseks Eesti meistrivõistlustel ja karikavõistluste kõikides liigades ja vanuserühmades.”

2 Replies to “Mängijalitsents hooajaks 2010”

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: