Viimane soojendus selja taga…

Viimsi FC Igiliikur – Kärdla Linnameeskond 1-3 (1-0)
Viimases hooajaeelses kontrollmängus oli meie vastaseks täna Kärdla Linnameeskond. Kui kontrollmängudes on tavaliselt lisaks lootustandvale mängupildile tähtis see, et kõik terveks jääks, siis kahjuks täna see nii ei läinud, kuna juba enne avavilet olime kaotanud meie armastatud mängupalli, millesse üks platsile jooksnud suur koer oma kihvad lõi. Kuigi hing jäi pallile veel sisse, siis vigastused olid ilmsed ja tema jaoks on hooaeg läbi enne kui see alatagi jõudis.
Mäng ise oli aga väga kena esimesel poolajal, kui suutsime mängu ka kontrollida ja ilusa väravagi lüüa, kui Dimka viis sihile Margi kena tsenderduse. Poolajal tegime palju vahetusi, mille tagajärjel suutis Kärdla teiseks poolajaks ise initsiatiivi haarata ja lüüa ka kolm vastuseta väravat. Teisel poolajal sai põlvele viga ka Alik, aga õnneks ei olnud vigastus nii hull, kui alguses tundus. Soojendus tehtud – oleme hooajaks valmis!
Koosseis: Arge (Tarmu 46′); Mutli (Saun 46′), Kelder, Karajev (Salm 75′), Meema (Taal 85′); Kontaveit, Salm (Jürgenson 60′), Mesipuu (Peeduli 46′), Loov (Kopliste 46′), Ulman (Mesipuu 60′); Langi (Luik 46′)
Värav: Langi
Väljakukohtunik: P. Kusma

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: