Retro lõpuks ikkagi surus meid ära

Viimsi FC Igiliikur – JK Retro 2-4 (2-1)
Eile tegime Retro vastu märgatavalt parema mängu kui esimeses omavahelises mängus. Tulime ka esimesel poolajal kaotusseisust välja, pärast seda kui Alik lõi juba oma hooaja kolmanda värava… enda võrku! Kosusime kiiresti ja vastane lasi meil ka mängida ja söötu lükata, mille tulemuseks suutsime lüüa kaks väravat. Ilusti lahendas mõlemal korral olukorrad Mere, esimese Ivari ja teise Guido söödust. Esimene poolaeg lõppeski meie 2-1 juhtimisel.
Teisel poolajal siiski ei suutnud me survele vastu pidada, kuid väravad, mis lüüa lasime, olid siiski ka nõmedad isiklikud eksimused. 2-2 viigivärava puhul eksis Eero, kes arvestas valesti keskelt tulnud ebaõnnestunud pealelöögi liikumist ja lasi selle peale joosta Retro vasakäärel, kes lõi Olli selja taha kindlalt ära. Kolmanda värava puhul jäeti keskkaitses katmata üks vastastest, kelle kesine pallisuunamine Olli põrkest sisse pupsles. Neljas värav löödi kontrast, kui Arli keskväljakul palli kaotas.
Järgmine liigamäng Kalevis FC Castovanni Eaglesi vastu järgmisel reedel.
Eile mängisid: Arge; Kelder (c), Karajev, Kogermann, Kontaveit; Kutser, Nestor, Vassiljev (Peeduli), Berens, Rõuk (Steinberg); Mere (Salm)
Varus: Steinberg, Salm, Peeduli
Väravad: Mere x2
Hoiatus: Kontaveit
Man of the match: Kontaveit/Mere

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: