Liigahooaeg väärikalt lõpetatud

Saku Sporting – Viimsi FC Igiliikur 0-1 (0-0)
Ajalukku vaadates peab tõdema, et meie hooaja viimased liigamängud on alati hästi läinud. Alates 2010 hooajast oleme oma hooaja viimase liigamängu alati võitnud. Nii läks ka eile, kui saime näljase ja motiveeritud Saku vastu 1-0 võidu, mis oli meie 9. võiduks debüüthooajal III liigas ja 5. nullimänguks.
Saku kempleb Olympicuga üleminekumängudele langemise vastu ja meie vastu oli neil hädasti vaja vähemalt punkti, kuid pikalt väravateta kulgenud mängus suutis lõpuks siiski Mere oma 9. liigavärava Tarki söödust ära koksata ja see tegi Saku seisu palju keerulisemaks. Mängu lõpus korraliku ent tulu mittetoonud surve peale panna suutnud Saku peab nüüd lootma, et Castovanni Olympicut võidab, mis pole üldse võimatu. Meie aga lõpetasime hooaja 8. kohaga, mis näis enamvähem reaalne ka hooaja eel. Ehk et laias laastus platseerusime oma 27 punktiga sinna, kuhu hooaja eel miinimumeesmärgina platseeruda plaanisimegi.
Väravaid lasime endale palju lüüa, kuid need mängud, kus suutsime distsipliini hoida ja OMA mängu mängida, tulid koju ära ka.
Kuid hooaeg pole veel päris läbi. Peame 22.10 võõrustama veel Flora II karikamängus ;).
Eile mängisid: Hani; Kelder (c), Karajev, Kogermann, Mutli; Berens (Rõuk), Vassiljev, Fadejev, Mere, Mesipuu (Nestor); Peeduli
Varus: Nestor, Rõuk
Värav: Mere
Hoiatus: Mere
Man of the match: Vassiljev/Karajev/Kogermann

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: