Viimsi derbi venis põnevusetenduseks ja lõppes meile soodsalt :)

20150504_185108
Viimsi MRJK – Viimsi FC Igiliikur 0-0 (2-3 pen.)

Eile leidis aset ainulaadne jalgpalliõhtu, kui ametlikus mängus kohtusid esimest korda kaks Viimsi klubi. Mäng kulges väravateta 120 min ja penaltiloteriis saime meie suuuure kivi alt välja ja pääsesime edasi :)!
Normaalajal kontrollis mängu enamjaolt eriti noore koosseisuga peale tulnud MRJK. Meie üritasime nõelata kontratega, mida me aga suurema eduga ette võtta ei suutnud. Meie plaan – vastane pigem äärtesse suruda – toimis üsna hästi. Keskkaitses tegid väga tubli mängu Guits ja Mikk, kuid võib öelda, et mäng motiveeris kindlasti kõiki ühtse eesmärgi nimel kaitses pingutama. MRJK ohtlikemate momentidena meenuvad üks ilus vasakult äärelt tulnud rünnak, mis lõppes läbisööduga värava eest läbi ja seejärel tugeva löögiga meie lati alla – Mihkel tegi selles olukorras imelise tõrje ja lükkas palli üle värava. Samuti paugutas vastaste keskkaitsja nurgalöögist tulnud palli meie latti. Olukordi oli kindlasti veel, kuid alati olid kas väravavaht või kaitsjad oma ülesannete kõrgusel. Normaalaja lõpu poole ja ka lisaajal kui ka vastane väsis, tekkisid ka meil mõned reaalsed võimalused. Serxi lähilöögi tõrjus MRJK väravas seisnud Lauri ja teisel juhul paugutas Serx ise üle värava. Mõned korrad sööstis ohtlikult vastaste värava poole ka Mell, kuid löögile ei jõundud. Vastane surus korralikult ka lisaajal, kuid tulemust siiski ei tulnud. Ühes olukorras põrkasid nii õnnetult kokku vastaste keskväljamees ja Guits, et pidi lausa ka kiirabi kohale tulema, kuna vastane sai kukkudes tõsiselt viga – õnneks siiski pääses mees pärast pea kontrolli haiglast koju. Guitsile tasuks sealt olukorrast aga teine kollane ja kokku punane kaart.
Kuna lisaaja lõppedes oli tablool väravateta viik, siis järgnes penaltiseeria:
MRJK esimene lööja – lõi palli mitte ainult üle värava vaid ka üle väravataguse kõrge aia, staadionilt välja! 🙂
Mikk – Lauri tõrjus.
MRJK teine lööja – realiseeris.
Serx – realiseeris!
MRJK kolmas lööja – realiseeris.
Meelis – Lauri tõrjus.
MRJK neljas lööja – Mihkel tõrjus!!!
Ilja – üle värava!
MRJK viies lööja – latti!
Kristofer – realiseeris!
MRJK kuues lööja – Mihkel tõrjus!
Mihkel (Sillaots) – kindel realiseerimine alla nurka ja olimegi rongi alt välja tulnud! 🙂
Põnevust “kogu raha eest” ja järjekordne tõestus, et jalgpallis pallihoidmine ja ülekaal ei maksa midagi, kui väravaid ei lööda. Karikamängudes on alati kõik võimalik.
Eile mängisid: Liping; Mutli (Ingalt), Nestor (c), Kutser, Kontaveit; Mere (Kask), Tasa, Fadejev, Mamajev, Sillaots; Kelder (Berens)
Varus: Kask, Berens, Ingalt
Väravad: –
Hoiatused: Kutser x2, Nestor
Eemaldamine: Kutser
Man of the match: Liping/Nestor/Kutser

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: