EKV esimeses ringis langesime kohe ka konkurentsist

?

Türi JK Ganvix – Viimsi FC Igiliikur 3-1 (0-1)
Kui eelmisel hooajal meid karikaloos soosis ja jõudsime koguni 16 parima hulka, siis seekord oli meil kohe esimeses ringis kõva vastane – II liiga enda tsooni liider Türi Ganvix.
Hooaja ainsas murumängus tuli kohe mängu alguses appi õnnefaktor. Mere tõmmati viimase kaitsja poolt maha ja seis võrdsustus tugevama vastase vastu momentaalselt punase kaardi näol. Järgnenud karistuslöögist paugutas Serx posti. Türil võttis veidi aega et 10 mehega mänguformatsioon käima saada, aga mäng saadi üles ja asuti kodusel pinnal siiski mängu käiku kontrollima. Deniss, kes väravas debüüdi pidi tegema, seisis aga kindlalt ja tegi väga hea mängu kokkuvõtlikult. Meie loogiliselt muudkui passisime kontraid. Poolaja lõpus õnnestuski Krisil üks pikk pall läkitada üle viimase kaitsja pea – täpselt Serxi liikumistrajektoorile. Türi väravavaht, kogenud Lepmets, tuli vastu, kuid Serx suskas ikkagi palli temast mööda ja olimegi üllatuslikult juhtima läinud!
Teiseks poolajaks tõi Türi kohe sisse oma suurima väravamasina Seire. Omati palju väravavõimalusi, aga seisime sitkelt vastas. Seda kahjuks siiski mitte päris lõpuni välja. 75. minutil õnnestus Türil lõpuks viigistada ja 10 minutit hiljem ka juhtima minna. Olime väga väsinud. Üritasime veel viigistada, kuid aega ja jaksu oli vähe alles ja Seire otsustas mängu viimasel sekundil tulemuse lõplikult oma teise väravaga. Kokkuvõttes aga sitke ja tubli mäng harjumatul murul, häbisse ei jäänud ja Türi pidi ikka korralikult pingutama, et edasipääs vormistada. Nüüd puhkus ja oleme liigamängudega tagasi 1.08. Loodetavasti siis ka edukamalt kui meil kevadringi viimased liigamängud läksid.
Eile mängisid: Metsavas; Kontaveit, Kask (c) (Kogermann), Karajev, Rõuk; Märtson (Saun), Piliste, Fadejev, Mutli, Mere; Kelder
Varus: Kogermann, Saun
Värav: Fadejev
Man of the match: Metsavas

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: