Liigas saime teise võidu

III voor: Tallinna Depoo 0-3 Maarjamäe FC Igiliikur
Pärast VKV mängus saadud häbistavat kaotust saime täna liigas teise võidu, kui Loo väiksel väljakul saime Tallinna Depoost jagu numbritega 3-0. Raiskasime päris palju häid võimalusi, kuid võttes arvesse, et tegu oli alles kolmanda liigamänguga ja vähemalt taga suutsime nulli hoida, siis ei tasu vast seekord väga morjendada. Võrdsemas mängus võib selline raiskamine aga kindlasti saatuslikuks saada.
Läksime juhtima, kui Kask purjetas paremalt äärelt läbi ja tõi ilusa söödu kasti, mille Eero teise või neljanda puutega võrku pudistas. Poolaeg lõppeski 1-0 meile.
Teise värava saime, kui samuti Kask ilusti läbi purjetas ja ka väravavahist palli mööda lükkas, misjärel Piho palli võrku lükkas. Vastased apelleerisid suluseisule, aga värav läks kirja. See natuke rahustas meid ja suutsime seejärel päris mitmed head kontrarünnakud teha, millest siiski lisa ei tulnud.
Lõpliku raudteenaela Depoo rööbastesse toksas Ivar, kes lahendas värava ees ära Piho söödu. Meeldiv, et hooaja esimene nullimäng sai täna teoks. Järgmine liigamäng toimub järgmisel reedel Maardus!
Tänane koosseis:
Metsavas; Rõuk, Kogermann, Laul, Mäepea; Mere (Kirme), Kask (c), Mussajev, Kärgenberg (Aus); Kelder (Berens) Piho (Peeduli)
Varus veel: R. Berens, Kuusmaa
Väravad: Kelder, Piho, Rõuk
Kaardid: –
Man of the match: Rõuk

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: