Teisest kodumängust magus võit

V voor: Maarjamäe FC Igiliikur 2-1 FC Tallinn
Tänasest mängust jäid sisse lõpuks meeldivalt positiivsed emotsioonid! Miskipärast on meil tarvis aga ärkamiseks alati kaotusseisu jäämist. Ehk oleks aeg see traditsioon lõpetada?
Esimene poolaeg oli üsna võrdne, kuid lõpetasime ikkagi selle minimaalses kaotusseisus – pärast vastaste mängija läbipääsemist oli sunnitud Koger ta maha tõmbama ja kuna Ivar jõudis julgestama, siis kollane kaart oli üsna leebe karistus esialgu sellest olukorrast meie jaoks. Vastane aga võttis olukorrast siiski maksimumi, kui karistuslöök realiseeriti ilusti ette posti, lööjaks vastaste keskkaitsja Voilenko.
Teise poolaja algus aga oli päris kena – võitlesime silmnähtavalt ahnemalt ja ka tulemus ei lasknud ennast kaua oodata. Eero tsenderdus taha posti, kus Marko ebaõnnestunud pealöögist sai hoopis resultatiivne sööt Merele, kes võimalust kasutamata ei jätnud ja ise palli peaga võrku suunas. Peagi läksime ka juhtima, kui Tarvo keskel pupsleva palli peaga Melli jooksutrajektoorile suunas ja Mell selle kasti triblas ja Meistriliiga kogemusega väravavahi külje alt sisse suskas. Edasi läks mäng veidi sõnelemiseks nii vastasmeeskondade vahel, kui ka kohtunikuga, mis tegelikult meile sobis, kuna mängutempo läks alla ja aega kulutati mujale mitte mängimisele. Mõned ohtlikud kontrad siiski suutsime teha, kuid väravavõrk enam ei sahisenud. Vastased elasid oma frustratsiooni kohtuniku peal välja, tasuks selle eest mõned kollased ja ka punane kaart. Päris lõpu eel oli õnn meie poolel kui vastase pealelöök meie latis maandus. Magus ja vajalik võit kaotusseisust ja jätkame järgmisel pühapäeval vana tuttava FC Soccerneti vastu.
Tänane koosseis:
Kuusmaa; Rõuk, Kogermann, Kask (c), Mäepea; Mere (Mesipuu), Mussajev, Aus, Tasa, Kärgenberg (Ingalt); Kelder (Piho)
Varus veel: Arge, Steinberg, Meema
Väravad: Mere, Tasa
Hoiatused: Kogermann, Aus, Kärgenberg
Man of the match: Tasa

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: