Koduväljakul võidetav mäng kergekäeliselt ära antud

VI voor: Maarjamäe FC Igiliikur 2-3 Saku Sporting
Alati kui meid ootab tabelis meist tagapool oleva vastasega mäng, võib juba ette ära ennustada, et häälestatus mänguks igal mängijal eraldi võetuna on mitterahuldav. Eilse järel võib öelda, et mitterahuldav oli lisaks veel ka meeskondlik häälestatus. Mis oli tulemus? Tulemus oli umbes 20. minutiks KODUVÄLJAKUL kaotusseis täiesti abitu, tahtetu ja sisutu alguse järel 0-2.
Me mängime III liigas. Siin ei ole sama lihtne mängudes tagasi tulla, kui IV liigas. Millal me ükskord hakkame selle peale mõtlema?
Hala üksteise ja, mis veel hullem, kohtuniku kallal tuleneb vaid ühest põhjusest ja see on justnimelt SITT häälestatus. Me oleme aastaid mänginud madalamates liigades, üliharva kui võib kohtunikuga 100% rahule jääda. Keskendu sellele, et mänguks valmis olla, mitte debiilseid valesööte ja muid idiootsusi platsil teha, meeskondlikule kaitsetööle, eelkõige ISEENDA tegemistele ja ära mölise, raisk!
Pärast kaotusseisu jäämist, nagu ikka, hakkasime mäest üles ronima. Jõudsime juba peaaegu tulemuseni, surusime, tekitasime võimalusi, vähendasime kaotusseisu Mere värava toel ja mis järgnes ???
Taaskord uskumatu uinumine, lapsikus ja mänguks mitte valmis oleku demonstratsioon – minutiga lasime vastasel uuesti skoori teha ja seis oli 1-3.
Mäng algab kaitsest! Eelkõige on vaja teha kaitsetööd. Küll me oma shansid saame, see on alati nii olnud ja jääb igavesti nii olema. Ja kui ei taha kaitsta, siis on mäng juba ette kaotatud…
Suutsime veel Paveli karistuslöögi abiga kaotusseisu vähendada, aga see oli ka kõik. Teisel poolajal oli mõlemal meeskonnal palju võimalusi, mäng oleks võinud lõppeda ka 4-6, aga skoori enam ei tehtud. Kahju OLI juba tehtud abitu ja häbiväärse mängu algusega ja sealt tagasi tulemiseks ei olnud meil lihtsalt piisavalt taset. Kui iga mees individuaalselt järeldusi teha ei oska, siis peab järelduste tegemine jääma nendele, kes vastutavad selle eest et tuleks tulemus.
Jätkame juba kolmapäeval karikamänguga Kernu vastu.
Eile mängisid:
Kuusmaa; Mäepea, Kask (c), Reiman (Laul), Jakubov; Smirnov (Märtson), Mussajev, Terasma (Kovtunov), Randjõe; Mere (Piho), Põldre (Kelder)
Veel varus: Ingalt, Kärgenberg
Väravad: Mere, Jakubov
Hoiatused: Smirnov, Mussajev, Mäepea
Man of the match: jääb välja andmata

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: